Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Výměna skla

Někdy se stane nepříjemnost, po které potřebujeme opravit okna. Může to být živelná pohroma nebo jen nešikovnost majitele. V každém případě se neobejdete bez výměny obyčejného nebo izolačního skla - záleží na typu okna.

Výměna izolačního skla v plastovém oknu

Než se pustíte do výměny izolačního skla v plastovém okně, musíte se ujistit, že máte k dispozici veškeré nezbytné nářadí. Musí zahrnovat vymezovací plastovou podložku a špachtli.

Pokud je sklo v okenním rámu poškozené nebo rozbité, vysklí se z křídla pomocí špachtle. Pro to se musí odstranit jedna z delších zasklívacích lišt, tak, že se pod ni vsunou podložky.

Tyto podložky jsou nezbytné pro roztažení rámu a demontáž zasklívací lišty. Až po odstranění všech zasklívacích lišt můžeme vyjmout sklo. V dalším kroku se odstraní opotřebená těsnicí páska, která se vymění za novou ze stejného materiálu. Následně se vloží nové sklo a na své místo opět přijde zasklívací lišta.

Přesklení dřevěných oken

Pokud chcete přesklít dřevěné okno, vůbec není nutné volat odborníky. Každý více méně zručný jedinec to dokáže svépomocí, a ušetří tak peníze.

Je nezbytné však důkladně sklo změřit. Pro dobrý výsledek se řiďte tímto jednoduchým pravidlem: nové sklo musí být o 4 mm menší než otvor křídla, do kterého se bude instalovat.

Pak už můžete poškozené sklo vyjmout. Nejprve rám zbavíme mastnoty a vytáhneme všechny hřebíky nebo jiné spojovací prvky. Rám okna musíte předem umýt, což výrazně usnadní jeho přípravu pro další montáž.

Pro správné vložení skla je vhodné falc křídla promazat. Pak můžete sklo vložit. Je důležité si pohlídat, aby falc byl promazán rovnoměrně.

Pokud se při vkládání skla objeví mezery, je nutné je zaplnit tmelem. Sklo se zafixuje pomocí zasklívacích lišt nebo hřebíků. Pokud použijete hřebíky, je nutné na ně aplikovat sklářský tmel.

Po úplném vyschnutí tmelu ho můžete natřít. Když použijete zasklívací lišty, tmel potřebovat nebudete.

Výsledek

Správná a kvalitní montáž obyčejného nebo izolačního skla zaručuje pohodlnou atmosféru ve vašem domově. Bez určitých znalostí a dovedností se však neobejdete. Pokud vám chybí, vyhledejte konzultaci od specialistů.

Pokud potřebujete instalovat izolační sklo o větší ploše, je lepší povolat profesionály – chyby při montáží povedou k závažným následkům.

NázevJednotkaCeník, Kč
Výměna dvojskla (tloušťka od 24 do 40 mm) m²
hodinyod 350
Montáž dekorativní lišty m²
hodinyod 350
Montáž trojskla m²
hodinyod 350
Výměna skla
hodiny
od 350
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 350 
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
hodiny
od 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021