Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Výměna skla

Někdy se stane nepříjemnost, po které potřebujeme opravit okna. Může to být živelná pohroma nebo jen nešikovnost majitele. V každém případě se neobejdete bez výměny obyčejného nebo izolačního skla - záleží na typu okna.

Výměna izolačního skla v plastovém oknu

Než se pustíte do výměny izolačního skla v plastovém okně, musíte se ujistit, že máte k dispozici veškeré nezbytné nářadí. Musí zahrnovat vymezovací plastovou podložku a špachtli.

Pokud je sklo v okenním rámu poškozené nebo rozbité, vysklí se z křídla pomocí špachtle. Pro to se musí odstranit jedna z delších zasklívacích lišt, tak, že se pod ni vsunou podložky.

Tyto podložky jsou nezbytné pro roztažení rámu a demontáž zasklívací lišty. Až po odstranění všech zasklívacích lišt můžeme vyjmout sklo. V dalším kroku se odstraní opotřebená těsnicí páska, která se vymění za novou ze stejného materiálu. Následně se vloží nové sklo a na své místo opět přijde zasklívací lišta.

Přesklení dřevěných oken

Pokud chcete přesklít dřevěné okno, vůbec není nutné volat odborníky. Každý více méně zručný jedinec to dokáže svépomocí, a ušetří tak peníze.

Je nezbytné však důkladně sklo změřit. Pro dobrý výsledek se řiďte tímto jednoduchým pravidlem: nové sklo musí být o 4 mm menší než otvor křídla, do kterého se bude instalovat.

Pak už můžete poškozené sklo vyjmout. Nejprve rám zbavíme mastnoty a vytáhneme všechny hřebíky nebo jiné spojovací prvky. Rám okna musíte předem umýt, což výrazně usnadní jeho přípravu pro další montáž.

Pro správné vložení skla je vhodné falc křídla promazat. Pak můžete sklo vložit. Je důležité si pohlídat, aby falc byl promazán rovnoměrně.

Pokud se při vkládání skla objeví mezery, je nutné je zaplnit tmelem. Sklo se zafixuje pomocí zasklívacích lišt nebo hřebíků. Pokud použijete hřebíky, je nutné na ně aplikovat sklářský tmel.

Po úplném vyschnutí tmelu ho můžete natřít. Když použijete zasklívací lišty, tmel potřebovat nebudete.

Výsledek

Správná a kvalitní montáž obyčejného nebo izolačního skla zaručuje pohodlnou atmosféru ve vašem domově. Bez určitých znalostí a dovedností se však neobejdete. Pokud vám chybí, vyhledejte konzultaci od specialistů.

Pokud potřebujete instalovat izolační sklo o větší ploše, je lepší povolat profesionály – chyby při montáží povedou k závažným následkům.

NázevJednotkaCeník, Kč
Nastavení plastových oken
kusod 450
Servis plastových oken (nastavení čištění, proplachování, mazání kování, mazání těsnění)
kusod 800
Servis plastových dveří (nastavení čištění, proplachování, mazání kování, mazání těsnění)
kusod 1000
Oprava okna na místě
kusod 1200
Oprava a výměna dílů
kusod 2500
Výjezd odborníka po Praze (diagnostika, konzultace)

od 500

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023