Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Seřízení okna

Seřízení oken, přesněji řečeno okenního kování, pomáhá upravovat vlastnosti plastových oken pomocí jednoduchých úkonů.

Některá okna potřebují seřízení, protože se klička špatně otáčí, okna se zadrhávají apod. Nejde o vážnou poruchu a problém lze vyřešit během několika minut.

Zavolejte odborníka

Firmy, které pracují s plastovými okny, doporučují, abyste si kování neseřizovali sami, ale raději zavolali odborníka. Je však několik věcí, které by měl každý vědět.

Seřízení okna je nezbytné, pokud:

  1. Křídlo je silně svěšené, při otevírání a zavírání se zadrhává o spodní část rámu. Kování o sebe dře. Příčinou je vertikální posun okenního křídla.
  2. Horní roh okenního křídla se zadrhává o rám. To bývá způsobeno horizontálním posunem křídla.
  3. Upínání křídla a rámu je slabé, neprochází dostatečné množství vzduchu.
  4. Klika se těžko otáčí.

K vyřešení problému se seřízením okenního kování potřebujete imbusový klíč o velikosti č. 4.

Postupy seřízení

  1. Vertikální. Pokud se okno svěšuje, je třeba ho výškově seřídit směrem nahoru. Stačí jedno otočení šestihranu ve směru hodinových ručiček ve spodním pantu a okno se zvedne o několik milimetrů.
  2. Horizontální. Seřiďte horní pant.
  3. Křídlo nedoléhá. V tomto případě se seřizují uzavírací body, které jsou umístěny po celém obvodu křídla. Zvýšení přítlaku křídla docílíte pootočením uzavíracího bodu směrem k těsnící gumě.
  4. Okenní kliky. Musíte se dostat ke šroubům a utáhnout je. Tím se klika náležitě zafixuje. Pokud se klika obtížně otáčí, použijte speciální olej.

Takto jednoduché problémy můžete vyřešit svépomocí, ale v případě pochybností se obraťte na odborníka.

NázevJednotkaCena, Kč
Nastavení plastových oken
kusod 450
Servis plastových oken (nastavení čištění, proplachování, mazání kování, mazání těsnění)
kusod 800
Servis plastových dveří (nastavení čištění, proplachování, mazání kování, mazání těsnění)
kusod 1000
Oprava okna na místě
kusod 1200
Oprava a výměna dílů
kusod 2500
Výjezd odborníka po Praze (diagnostika, konzultace)

od 500 

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Renovace bytu
Aby se oprava nezvrtla v katastrofu, je nutné veškeré úkony řádně naplánovat. Neobejdete se bez harmonogramu prací. Je důležité také promyslet a předem nakoupit veškerý stavební materiál a potřebné nářadí.Plán renovace a jeho realizace Při sestavování plánu je třeba zohlednit nejenom vlastní finančn
Odborník přes elektriku
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2023