Russian Сzech
Pon-Ne od 7.00 do 19.00

Výměna okenního kování

Od dob, kdy se plastová okna začala těšit velké popularitě, uběhlo několik let. Po uplynutí záruční lhůty poskytované společností, která okna montovala, je nezbytné důkladně o plastová okna pečovat a v případě potřeby co nejdříve opravovat.

Je možné, že časem se na méně kvalitním plastovém okně objeví otravné praskliny nebo se rozbije okenní křídlo. Specialisté z naší společnosti dokážou zodpovědět všechny vaše otázky ohledně užívání plastových okem. V co nejkratší době opravíme plastová okna, vyměníme vysloužilé kování a namontujeme přídavné. Kromě toho u nás získáte kvalitní služby za přijatelnou cenu.

Zaměstnanci naší společnosti se zabývají montáží, údržbou a opravou:

 • montáž parapetů;
 • dodatečná izolace spár;
 • montáž plastových oken;
 • montáž pohybového mechanizmu;
 • montáž protihmyzových sítí;
 • nahrazení neotevíratelného křídla otevíratelným;
 • výměna dvojskel;
 • montáž doplňků (dětské pojistky, zarážky pro okna a balkonové dveře);
 • oprava okenního kování;
 • údržba, promazání;
 • seřízení plastových oken.

Když mluvíme o častých potížích při používání plastových PVC oken, je nezbytné zmínit právě problémy s kováním. Seřízení okenního kování dokáže okno zbavit mezer, které se na první pohled zdají zanedbatelné, zamezí padání okna a zabrání tak tomu, že okno časem nevyhnutelně ztratí svoje izolační vlastnosti.

Odborné seřízení kování ve všech částech mechanizmu zajistí rovnoměrné utažení. Osoba bez speciální přípravy by se neměla do toho pouštět, jelikož neodborný zásah povede k nevyžádaným důsledkům a značnému poškození izolačních vlastností okna. Proto je lepší využít služeb profesionálů.

Odborné opravy PVC oken společností "MistrHouse"

Práce prováděná našimi specialisty slučuje všechny zmíněné vlastnosti. Můžete se sami přesvědčit o výhodách spolupráce s námi.

Zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb je používání výhradně originálních dílů, vypracované postupy a vysoká profesionalita zaměstnanců. Pokud se vám nedaří zavřít okenní křídlo, došlo k poškození hliníkových nebo plastových profilů nebo prostě s něčím potřebujete odbornou pomoc, doporučujeme vám neváhat co nejdřív využít služeb naší společnosti a nechat svoje okna opravit!

Okamžitě zpracujeme vaši objednávku a pomůžeme vám problém zvládnout. Za velmi krátkou dobu budete znovu bydlet v příjemném prostředí domova s funkčními okny. Díky PVC oknům si vytvoříte na chatě, v rodinném domě nebo v bytě příjemné prostředí k bydlení i stylový interiér.

Navíc tyto konstrukce znemožňují zimě a hluku rušit váš klid. Po kontaktování naší společnosti budete příjemně překvapení cenami opravy a montáže přídavného kování. Zásadou politiky naší firmy je poskytování vysoce kvalitních služeb za přijatelné ceny. V sekci Cenník můžete podrobně prostudovat a zjistit, kolik stojí konkrétní služby.

Proč oprava plastového okna svépomocí není dobrý nápad?

Docela často po koupi montáži nových plastových oken v případě výskytu jakýchkoli nesrovnalostí majitelé odmítají platit další peníze a pokouší se okna opravit vlastními silami. Toto řešení je velmi nerozumné a přináší nepříjemné následky. Může se stát, že dojde k částečnému porušení okenní konstrukce, nebo dokonce bude celé okno nenávratně poškozeno.

Odborníci ze společnosti "Mr.House" nedoporučují pouštět se do oprav plastových oken svépomocí. Když kontaktujete specialisty, nejenom ušetříte svůj čas, ale i peníze, a co je také důležité i vlastní energii.

Nelze srovnávat konstrukci plastových oken s těmi dřevěnými, která tak dobře známe z dětství. Plastová jsou mnohem komplikovanější. I když při používání plastových oken budete dodržovat veškerá doporučení, neochrání vás to před nečekanými problémy.

K narušení funkčnosti oken může dojít nejen v případě, že jsou okna zhotovena z nekvalitních profilů nebo byla špatně namontována, ale i v případě sedání domu. Celý proces seřízení okna a akutní oprava může zabrat odborníkovi několik minut, nebo dokonce i hodinu. Čím je poškození závažnější, tím déle bude oprava trvat.

Při provádění oprav zaměstnanci naši firmy používají speciální nářadí, které je určeno přímo pro práci s plastovými okny a opravy okenního kování. Nemusíte mít obavy. Za kvalitu naší práce ručíme. Potřebujete seřídit doraz oken a nemáte na to vůbec čas?

Potřebujete namontovat zámky nebo plastové parapety, opravit okno? Rádi pomůžeme!

Název
JednotkaCena, Kč
Montáž otočného knoflíku se západkou
hodinyod 300
Instalace rukojeti z hliníku s klíčem
hodinyod 300
Instalace jednoduché rukojeti s klíčem
hodinyod 350
Výměna okenního kování
hodinyod 300
Výjezd odborníka na konzultaci po Praze (bez práce)
hodinyod 350 
Výjezd odborníka s provedením práce po Praze
hodinyod 200

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ JSTE SI VYBRAL NÁS?
Zkušenosti 5 let
Kontrola kvality práce
Pracujeme se
smlouvou
Mistr přijde,
když se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Zdarma konzultace
Jak provést platbu?
Po dokončení opravy, převedení na, můžete za práci zaplatit zaměstnanci společnosti osobně v ruce bankovní kartou nebo provedením platby za podrobnosti s běžným účtem uvedeným v dokumentu společnosti (pro podniky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNAT TELEFONNÍ HOVOR
3.NECHAT OBJEDNÁVKU
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám nebo necháte objednávku
Manažer si vybere vhodný čas pro vás
Mistr přichází a plní objednávku
Přijmete konečný výsledek a dáváme záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 YURY 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Mistr elektrikář
Dnes ve světě existuje hodně povolání. Například velké popularitě se těší všeumělové. Jejich práce spočívá v tom, že když zavoláte takového odborníka domů, vyřeší jakékoli menší poruchy v domácnosti. Například jste si koupili nový nábytek a nevíte, jak ho smontovat. Anebo jste křehká žena, která pro
Instalatérské práce univerzální
Občas se každému může stát problém, který nedokážete vyřešit svépomocí. V takových případech můžeme Vám nabídnout svou pomoc: provést menší opravy nebo poskytnou další služby.Obracejte se na nás, pokud potřebujete například:vyměnit baterii;provést montáž nové elektrické zásuvky;napojit lustr;otevřít
Odborník na montáž a opravu nábytku
Určitě jste už nejednou zažili stěhování nebo koupi nábytku bez dodatečné montáže. I když máte návod, provést montáž skříně je pro ženu nesplnitelný úkol. Spousta lidí na to prostě nemá čas. Pokud vás čeká montáž kuchyně, obývací stěny nebo vestavěné skříně, budete k tomu potřebovat určité dovednost
Hodinový manžel

Naše společnost MistrHouse se snaží vše dostat na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů, které by se Vám mohly hodit. Rychlý příjezd, nářadí pro jakékoli práce, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše Vám můžeme zaručit nezávisle na obtížnosti Vaší objednávky.

Naši odborníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, mají speciální nářadí, které není samozřejmostí pro jiné společnosti.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav v Praze již mnoho let a přesně víme, že jakýkoli problém, který se může zákazníkovi zdát jako neřešitelný, rychle a precizně vyřeší jeden z našich pracovníků.

Hodinový manžel je nezbytná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2021