Russian Сzech
Po-Ne 7:00-19:00

Výměna okenního kování

Od dob, kdy se plastová okna začala těšit velké popularitě, uběhlo několik let. Po uplynutí záruční lhůty poskytované společností, která okna montovala, je nezbytné důkladně o plastová okna pečovat a v případě potřeby co nejdříve opravovat.

Je možné, že časem se na méně kvalitním plastovém okně objeví otravné praskliny nebo se rozbije okenní křídlo. Specialisté z naší společnosti dokážou zodpovědět všechny vaše otázky ohledně užívání plastových okem. V co nejkratší době opravíme plastová okna, vyměníme vysloužilé kování a namontujeme přídavné. Kromě toho u nás získáte kvalitní služby za přijatelnou cenu.

Zaměstnanci naší společnosti se zabývají montáží, údržbou a opravou:

 • montáž parapetů;
 • dodatečná izolace spár;
 • montáž plastových oken;
 • montáž pohybového mechanizmu;
 • montáž protihmyzových sítí;
 • nahrazení neotevíratelného křídla otevíratelným;
 • výměna dvojskel;
 • montáž doplňků (dětské pojistky, zarážky pro okna a balkonové dveře);
 • oprava okenního kování;
 • údržba, promazání;
 • seřízení plastových oken.

Když mluvíme o častých potížích při používání plastových PVC oken, je nezbytné zmínit právě problémy s kováním. Seřízení okenního kování dokáže okno zbavit mezer, které se na první pohled zdají zanedbatelné, zamezí padání okna a zabrání tak tomu, že okno časem nevyhnutelně ztratí svoje izolační vlastnosti.

Odborné seřízení kování ve všech částech mechanizmu zajistí rovnoměrné utažení. Osoba bez speciální přípravy by se neměla do toho pouštět, jelikož neodborný zásah povede k nevyžádaným důsledkům a značnému poškození izolačních vlastností okna. Proto je lepší využít služeb profesionálů.

Odborné opravy PVC oken společností "MistrHouse"

Práce prováděná našimi specialisty slučuje všechny zmíněné vlastnosti. Můžete se sami přesvědčit o výhodách spolupráce s námi.

Zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb je používání výhradně originálních dílů, vypracované postupy a vysoká profesionalita zaměstnanců. Pokud se vám nedaří zavřít okenní křídlo, došlo k poškození hliníkových nebo plastových profilů nebo prostě s něčím potřebujete odbornou pomoc, doporučujeme vám neváhat co nejdřív využít služeb naší společnosti a nechat svoje okna opravit!

Okamžitě zpracujeme vaši objednávku a pomůžeme vám problém zvládnout. Za velmi krátkou dobu budete znovu bydlet v příjemném prostředí domova s funkčními okny. Díky PVC oknům si vytvoříte na chatě, v rodinném domě nebo v bytě příjemné prostředí k bydlení i stylový interiér.

Navíc tyto konstrukce znemožňují zimě a hluku rušit váš klid. Po kontaktování naší společnosti budete příjemně překvapení cenami opravy a montáže přídavného kování. Zásadou politiky naší firmy je poskytování vysoce kvalitních služeb za přijatelné ceny. V sekci Cenník můžete podrobně prostudovat a zjistit, kolik stojí konkrétní služby.

Proč oprava plastového okna svépomocí není dobrý nápad?

Docela často po koupi montáži nových plastových oken v případě výskytu jakýchkoli nesrovnalostí majitelé odmítají platit další peníze a pokouší se okna opravit vlastními silami. Toto řešení je velmi nerozumné a přináší nepříjemné následky. Může se stát, že dojde k částečnému porušení okenní konstrukce, nebo dokonce bude celé okno nenávratně poškozeno.

Odborníci ze společnosti "Mr.House" nedoporučují pouštět se do oprav plastových oken svépomocí. Když kontaktujete specialisty, nejenom ušetříte svůj čas, ale i peníze, a co je také důležité i vlastní energii.

Nelze srovnávat konstrukci plastových oken s těmi dřevěnými, která tak dobře známe z dětství. Plastová jsou mnohem komplikovanější. I když při používání plastových oken budete dodržovat veškerá doporučení, neochrání vás to před nečekanými problémy.

K narušení funkčnosti oken může dojít nejen v případě, že jsou okna zhotovena z nekvalitních profilů nebo byla špatně namontována, ale i v případě sedání domu. Celý proces seřízení okna a akutní oprava může zabrat odborníkovi několik minut, nebo dokonce i hodinu. Čím je poškození závažnější, tím déle bude oprava trvat.

Při provádění oprav zaměstnanci naši firmy používají speciální nářadí, které je určeno přímo pro práci s plastovými okny a opravy okenního kování. Nemusíte mít obavy. Za kvalitu naší práce ručíme. Potřebujete seřídit doraz oken a nemáte na to vůbec čas?

Potřebujete namontovat zámky nebo plastové parapety, opravit okno? Rádi pomůžeme!

Název
JednotkaCena, Kč
Nastavení plastových oken
kusod 450
Servis plastových oken (nastavení čištění, proplachování, mazání kování, mazání těsnění)
kusod 800
Servis plastových dveří (nastavení čištění, proplachování, mazání kování, mazání těsnění)
kusod 1000
Oprava okna na místě
kusod 1200
Oprava a výměna dílů
kusod 2500 
Výjezd odborníka po Praze (diagnostika, konzultace)

od 500

NENAŠLI JSTE POTŘEBNOU SLUŽBU?

Děláme jakoukoliv práci!
Volejte +420 774 690 831 nebo nechte objednávku.
Určitě vám pomůžeme vyřešit váš problém!
PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS?
5 let zkušeností
Kontrola kvality práce
Uzavíráme s
klientem smlouvu
Přijedeme kdykoli 
se vám to hodí
Platba po
provedení práce
Konzultace zdarma
Jakým způsobem je možné platit za naše služby?
Až bude vaše objednávka splněna, můžete ji uhradit v hotovosti přímo řemeslníkovi, zaplatit kartou nebo bankovním převodem podle platebních údajů, které naleznete na vystaveném dokladu (pouze pro firemní zákazníky).
JAK OBJEDNAT SLUŽBU?
1.ZAVOLEJTE NÁM  +420 774 690 831
2.OBJEDNEJTE HOVOR
3.ZADEJTE OBJEDNÁVKU ONLINE
4.NAPIŠTE NA E-mail
JAK PRACUJEME
Zavoláte nám, nebo zadáte objednávku
Manažer se s vámi domluví na čase, který se vám hodí
Řemeslník provede práci
Převezmete hotovou práci a dostanete záruku!
Hodinový manžel v Praze
Zpětná vazba od našich zákazníků

 MIREK 
Naše rodina se rozhodla provést dlouho plánovanou rekonstrukci koupelny. Vyměňte keramickou dlažbu, sanitární zařízení a nainstalujte sprchový kout. Obrátil se na společnost domácích služeb "MistrHouse". Přišel mistr, odstranil rozměry, předem stanovil náklady na práci, pak poslal smlouvu o službách na e-mail. V krátké době byla naše objednávka provedena. Potěšilo nás splnění našich přání, preciznost řemeslníků a kvalita práce! Děkuji za vaši práci.
 NASTASSIA 
Снимаю квартиру вместе с приятельницей. Квартира маленькая, поэтому купили двух-ярусную кровать, которую конечно же нужно было собрать. Кровать со сложной конструкцией сборки, и это было нам не по силам. Обратились в компанию Муж на час в Праге, договорились о их приезде в удобное для нас время. Сотрудники этой компании быстро собрали нам не только кровать, но и комод и торшер. Спасибо за вашу качественную и оперативную работу по приемлемым ценам! Будем рекомендовать вашу компанию своим знакомым! 
Blog
Malování stěn-Rekonstrukce kuchyně
Každý prostor dřív či později potřebuje renovaci. Pokud však jde o kuchyň, ta vyžaduje obnovu o něco častěji, a to především kvůli kolísání teplot při vaření, vyšší vlhkosti a mnohem častějšímu používání. Kuchyň je srdcem každého domova, o to více by měla splňovat nejnáročnější požadavky na pohodlí
Nouzové otevření zámků
Nouzové otevření dveří v Praze je služba, kterou můžete potřebovat v mnoha situacích. Jedním z nejčastějších důvodů zavolání zámečníka je ztráta nebo odcizení klíčů. V takové situaci budete potřebovat někoho, kdo si poradí se zamčeným zámkem a zpřístupní vstup do prostor bez použití originálního klí
Kvalitní montáž nábytku v Praze. Proč zvolit nás?
Potřebujete kvalitní montáž nábytku a nemáte dost volného času na to, abyste si to udělali svépomocí? Chybí vám potřebné nářadí, praktické dovednosti nebo znalosti? Rádi byste si domů zavolali zkušeného montážníka nábytku, který za přijatelnou cenu sestaví kancelářský, sektorový, čalouněný nebo kuc
Hodinový manžel

Společnost MistrHouse usiluje o posunutí služeb pro domácnosti na vyšší úroveň. Naši specialisté se nebojí složitější práce, mají vědomosti ze všech oborů a poradí si s každým úkolem. Rychlý příjezd, nářadí pro jakoukoli práci, bezpečnost, rychlost a nízká cena – to vše vám můžeme zaručit nezávisle na náročnosti vašich požadavků.

Naši řemeslníci jsou specialisté širokého záběru. Rozumí elektřině, plynu a vodě, disponují speciálním nářadím, které není samozřejmostí u konkurence.

Poskytujeme služby v oblasti menších oprav a úprav v Praze již po mnoho let. S jistotou vás můžeme ujistit, že jakýkoli problém, který na první pohled vypadá jako neřešitelný, rychle a elegantně zvládne jeden z našich řemeslníků

Hodinový manžel je neodmyslitelná moderní služba pro rychlé řešení problémů.

MistrHouse©copyright 2020 - 2024